درباره ما

شرکت آژینه سازان کاسپین (سهامی خاص)

شرکت آژینه سازان کاسپین (سهامی خاص) با تکیه بر دانش و تجربیات ارزشمند مدیران و کارشناسان خود که در زمینه خدمات فنی و مهندسی در شرکت های مهندسین مشاور به دست آورده بودند، در سال 1388 تاسیس و با بهره­گیری از این توانمندیها و با تفکر مجموعه ای دانش محور وارد حوزه طراحی، ساخت و نصب سازه­­های فولادی شد.

ما طی این سالها توانستیم با تلفیقی هوشمندانه از دانش، تعهد و تجربه و با تغییر در نگرش های سنتی و بکار بستن تکنیک های خلاقانه و نوآورانه در طراحی، علاوه بر بهینه سازی قابل توجه در مصرف آهن آلات، سرعت تولید، کیفیت ساخت و نصب پروژه­های خود را به نحو مطلوب ارتقاء داده و موجبات رضایتمندی مشتریان ارزشمند خود را فراهم نمائیم.

در حال حاضر این شرکت با بهره گیری از مجموعه ای کامل از تجهیزات و ماشین آلات در شهرک صنعتی صفادشت در حوزه طراحی، ساخت و نصب سازه های بلند مرتبه، ساختمانهای مسکونی، تجاری، اداری و آموزشی، سوله های صنعتی شیبدار و قوسی, سازه های صنایع نفت و گاز و پتروشیمی و همچنین سازه های خاص مشغول به فعالیت می باشد.

196
+
کل پروژه ها
74
+
اعضای تیم
120
+
مشتریان راضی
member

چشم انداز ما

شرکت آژینه سازان کاسپین چشم انداز خود را دستیابی به جایگاهی برتر در میان شرکت های سازنده در داخل و خارج کشور تبیین نموده و می کوشد تا در جهت رشد و بالندگی خود، با ارتقاء مستمر در کیفیت محصولات و با رعایت کامل استانداردها و آیین نامه ها، منافع مشتریان خود را تامین نماید.

ماموریت ما:

تاکید بر تلفیقی از دانش

تعهد و تجربه در ارائه خدمات با کیفیت برتر در حوزه طراحی

ساخت و نصب سازه های فولادی جهت ارتقاء سطح رضایتمندی مشتریان و ذینفعان

ارزشهای سازمانی:

  • مشتری مداری
  • کیفیت محوری
  • شایسته‌سالاری
  • كارگروهی
  • بهبود مستمر و مسئولیت
  • اجتماعی